Newsletter

 

IZA / AFERKA/ HICIORKI/ OCZKO/ EASY 1/ LEMONIADA

Dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, choreograf dziecięcych zespołów tanecznych, nauczycielka rytmiki i wychowania muzycznego.

W latach 1997-2004 instruktorka zespołów tanecznych KOLOR i wokalnych PRYMA w Białymstoku. Założycielka Tanecznego Stowarzyszenia Młodych Talentów/ B-stok oraz Stowarzyszenia DanceGroup-Taniec Dzieci/Poznań, członek Stowarzyszenia Autorów ZAIKS, autorka wielu kompozycji dla dzieci, dyrektor artystyczny nagrań do pięciu płyt z piosenkami dla dzieci. Wielokrotna uczestniczka warsztatów tanecznych, organizatorka Ogólnopolskiego Meetingu Tańca FLYing DANCEMANIA, wielu koncertów i warsztatów tanecznych, laureatka wielu indywidualnych nagród, min. "Talenty", Nagroda Prezydenta Miasta Białystok, wielokrotnie nagradzana  za choreografię. Wraz z zespołami tanecznymi KOLOR i AFERA zdobyła wiele czołowych nagród na festiwalach i turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.

   

 

MAJA/ EASY  1,2 / HIP HOP / MINI MINI

Dyplomowana instruktorka tańca ze specjalnością Hip-Hop.

Wieloletnia tancerka Studia Fresh Poznań oraz grupy eF Machine Marcina Stańczyka. Studentka Uniwersytetu Adama  Mickiewicza, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. Im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu oraz Poznańskiej Szkoły Aktorskiej.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako sześciolatka. Pobierała lekcje u najlepszych choreografów z  Los Angeles, Francji ,Niemiec , jak i z Polski (Tony Czar, Lee Daniels, Tricia Miranda, Tucker Barkley, Marvin Gofin, Niako, Flockey, Candance Brown, Laura Edwards, Jian Pierre-Louis, Batman,Ufo, Lipskee, Justyna Lichacy,Joseph Go,Kapela Marna, Alassane Wat).Wraz z grupą eF Machine osiągnęła wiele sukcesów na festiwalach i turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Kształci się w takich stylach tanecznych jak hip-hop,  locking, popping, house, dancehall, wacking, vogueing.

Obecnie tancerka niezależnej poznańskiej grupy „Keebs Crew”.


   

ASIA "RUDA"/ ZAMBO/ ZUMBA// URODZINKI

Certyfikowany instruktor Zumby, dyplomowany instruktor Fitness, animator urodzinek dla dzieci w studiu RAMPA DANCE.

Zawsze uśmiechnięta, pogodna. Z wielką pasja i zaangażowaniem prowadzi zajęcia, stale doskonali swoje umiejętności.
Zajęcia przez nią prowadzone - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci są dla tych którzy kochają taniec, muzykę i dobrą zabawę. Podczas tych zajęć na pewno każdemu uda się rozładować negatywne emocje. Asia "zaraża" pozytywną energią oraz pasją do tańca i fitnessu.


  

   
   

SOFA / HITy / AFERA ON

Dyplomowana instruktorka tańca.

Tańczy od 12 lat. Swoją przygodę z Hip Hop Dance zaczęła w grupie "Breakdown" pod okiem Iwony Jackowskiej. Przez kolejne 4 lata tancerka Studia "Fresh" w formacji eF Machine Marcina Stańczyka. Od niedawna reprezentuje niezależną grupę poznańskich tancerzy "Keebs Crew". Ma na swoim koncie wiele sukcesów indywidualnych i grupowych. Wielokrotnie stawała na podium na najważniejszych zawodach w Polsce: Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Taniec Kontra Taniec. Cały czas kształci się na warsztatach w stylach Hip Hop Dance, Popping, House Dance oraz Locking.

Od 5 lat prowadzi cykliczne zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży. Obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Stawia na styl i świadomość tancerza. Na jej zajęciach nie zabraknie ciężkiej pracy, kreatywnego myślenia i zabawy. Skupia się nie tylko na choreografiach, ale również na indywidualnym rozwoju każdego z uczestników. Zachęca do kreowania własnego stylu i pogłębiania wiedzy na temat kultury Hip Hop.

   
 

 

LENA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA/ NA ZWOLNIENIU

gimnastyczka, sędzina gimnastyczek, trenerka sekcji gimnastyczek w klubie sportowym ENERGETYK w Poznaniu, instruktor rekreacji ruchowej fitness

Gimnastykę artystyczną zaczęła wyczynowo uprawiać w wieku 6 lat. W Wieku 9 lat odnosiła już liczne sukcesy, min.IV miejsce na Międzynarodowym Turnieju Juniorek Citroen Cup 2000 Czeskie Budiejowice, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju  indywidualnie i drużynowo, I m-ce w układach ze skakanką i obręczą, II m-ce w układzie z piłką/ Holandia,3-krotne mistrzostwo drużynowe.

Przez 3lata prowadzenia zajęć w Klubie Sporotowym EANERGETYK osiągnęła wiele sukcesów ze swoimi zawodniczkami.


   
 

KAROLINA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA/ AKROBATYKA


Trener II klasy ze specjalizacją z gimnastyki artystycznej, gimnastyczka,sędzina, trenerka sekcji gimnastyki artystycznej w klubie sportowym ENERGETYK w Poznaniu.

Gimnastykę artystyczną zaczęła wyczynowo uprawiać w wieku 5 lat. W Wieku od 11 do 16 roku życia była członkiem kadry narodowej.  Trenowała 12 lat. Na koncie ma takie osiągnięcia jak Drużynowe Vice-Mistrzostwo Polski w roku 1997, Drużynowe Mistrzostwo Polski w roku 1998, 1999, 2000, 2001. Wielokrotnie zajmowała 4,5 i 6 miejsca w Klasyfikacjach Pucharu Polski. W Holandii na Turnieju Międzynarodowym zdobyła złoty medal, II miejsce na Turnieju Międzynarodowym w Pradze/Czechy  oraz I miejsce na Turnieju Międzynarodowym w Pisku/Czechy

Reprezentowała Polskę na Turniejach w Izraelu, Irkucku/Rosja, Belgii, Holandii, Czechach, czy na portugalskiej Maderze.
Przez 7 lat prowadzenia zajęć w Klubie Sportowym ENERGETYK osiągnęła wiele sukcesów ze swoimi zawodniczkami.

   

BASIA / GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA / AKROBATYKA

 

Tytułowana instruktorka w gimnastyce sportowej, trener kl. II w gimnastyce artystycznej.

Pracę trenera rozpoczęła w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu. Obecnie trenuje gimnastyczki w Szkole Podstawowej nr 6 ze specjalnością gimnastyka artystyczna.
Związana  z Międzyszkolnym Klubem Sportowym Dąbrówka.
 

Zawodniczki Pani Basi osiągają wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej a także międzynarodowej, były  reprezentantkami kraju na najważniejszych imprezach takich jak Mistrzostwa Europy czy Świata.

   
 

 

KARINA  / BALET

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Zawodowa tancerka posiadająca wieloletnie doświadczenie sceniczne. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Na przestrzeni kariery artystycznej występowała w Niemczech, Danii, Francji, Włoszech ,Finlandii ,Austrii.

Doświadczony pedagog w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

Pani Karina jest żywiołową, pełną zapału i pasji oraz poczucia humoru instruktorką.

   

ASIA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

 Gimnastykę artystyczną uprawiała przez 13 lat. Była członkinią Kadry Narodowej oraz Kadry Olimpijskiej. W ostatnim etapie swojej kariery sportowej szkoliła się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Gdyni. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Reprezentowała Polskę podczas Mistrzostw Europy, Pucharów Świata oraz wielu turniejów międzynarodowych m.in. w Niemczech, Czechach, Francji, Holandii, Rosji, na Słowacji, w Rumunii, Grecji, Izraelu, Kanadzie, Finlandii, na Węgrzech, w  Bułgarii, Belgii, Wielkiej Brytanii, we Włoszech. W swoim dorobku ma ponad 80 medali. Po zakończeniu kariery gimnastycznej, została reprezentantką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w aerobiku sportowym, zdobywając dwukrotnie tytuł Mistrzyni Poznania oraz Wicemistrzyni Polski Uczelni Wyższych.

Jako instruktor gimnastyki pracowała z dziećmi w Klubie Sportowym Energetyk, MKS Dąbrówka oraz w prywatnych szkołach tańca w Poznaniu.

   
 

 

 

PATRYK / JAZZ

Swoją taneczną drogę rozpoczął od Teatru Tańca Arabesque’a II w Bydgoszczy, gdzie szkolił swój warsztat z takich technik jak taniec współczesny, improwizacja i taniec klasyczny pod okiem Beaty Rewolińskiej. Wraz z zespołem zdobył liczne narody i wyróżnienia  na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach oraz festiwalach tanecznych.

Obecnie jest tancerzem Teatru Tańca Fleks Step w Poznaniu prowadzonego przez Ewę Sobiak oraz studentem wydziału tańca na Dance And Body Studies w Poznaniu. W tańcu stawia na lekkość i technikę, podkreśla fizyczność i elastyczność ludzkiego ciała. Punktem wyjścia jest improwizacja pozwalająca na indywidualne ukazanie ruchu.

 
   
   
   

CYGAN „C-gun” Arent/ BREAK DANCE

Tańcem Break dance (Bboying) zajmuje się od 2005 roku, znany na scenie tego tańca jako C-gun. Reprezentuje znaną i utytułowaną ekipę o nazwie Tabasco Break Rebels. Poprzez ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz stały udział w największych wydarzeniach tanecznych osiągnął wysoki poziom umiejętności. Posiada dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z zakresu tańca, którą uzyskał dzięki uczestnictwu w licznych zawodach w Polsce jak i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Czechach czy Niemczech. Uczestniczył wielokrotnie w warsztatach z najlepszymi tancerzami (Bboys) zarówno z Polski jak i zza granicy. Wciąż doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę dzięki takim Bboys jak Huher -Azizi (Polska), Hefo-Ready to Battle (Polska) czy Focus-Flow Mo Crew (Finlandia). W swoim stylu wykorzystuje wszystkie elementy bboyingu kładąc nacisk na podstawy, nauke trudnych elementów „power move” oraz oryginalność. Zajęcia z C-gun’em to nie tylko trening i nauka tańca, to ciągłe poszerzanie wiedzy na temat bbyingu i całej kultury Hip Hop oraz rozwijanie swojego własnego stylu.

Ważniejsze osiągnięcia:

  • II miejsce - Sami Swoi- Bitwa województw z teamem Lubuskim, Środa Wlkp 2011 r.
  • I miejsce z Tabasco Break Rebels - Bitwa o Grodzisk Wielkopolski 2012r.
  • I miejsce power moves battle - Bitwa o Grodzisk Wielkopolski 2012r.
  • I miejsce z Tabasco Break Rebels - Power Session, Opalenica 2012
  • I miejsce w bboying solo - Bachanaliowy BBoy Jam, Zielona Góra 2012r.
   
 

DOMINIKA / HIP HOP 7-11/ SUSHI/ ContrAFERA JAZZ

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła ucząc się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej w Poznaniu. Następnie była tancerką i instruktorką Studia Tańca „Fresh”, oraz należała do grupy „Ef machine”. Obecnie reprezentuje niezależną grupę poznańskich tancerzy, a poza tańcem jest studentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Prawo.

Tańczy od 10 lat i przez ten czas szkoliła się w następujących stylach tanecznych: Taniec Współczesny, Taniec Klasyczny, Hip Hop, Popping, Locking, House, Waacking. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia zdobyte na najważniejszych zawodach w całej Polsce.

Na swoich zajęciach chce przekazać uczestnikom wiedzę praktyczną i teoretyczną, aby zapewnić im wszechstronny rozwój. Jednocześnie pragnie zarażać ludzi dobrą energią i miłością do tańca, oraz pomóc im odnaleźć swój indywidualny styl.

   
 

GOSIA   / JAZZ/ DISCO

Tancerka, instruktor grup średniozaawansowanych. Przez wiele lat kształciła się w takich stylach jak: street dance show i disco dance. Obecnie uczestniczy w zajęciach i warsztatach związanych z kulturą hip hopową. Są to między innymi house, popping, locking, wacking i vouging.

Samodzielnie i poprzez warsztaty kształci się również w stylach jazz i modern. Pobierała warsztaty u takich tancerzy jak Kasia Kizior, Brian Poniatowski, Ben Wichert (Niemcy), Mikey Disco (USA), Salah Benlemqawanssa (Francja).

Bierze udział w turniejach i zawodach ogólnopolskich wraz z formacją AFERA ON oraz jako solistka zdobywając liczne nagrody na podium.

Swoją przyszłość również wiąże z tańcem.

Filmik kliknij


   

ALINA  / BOLLYWOOD

Instruktorka Belly Dance, tancerka w grupie Katerina Oriental Show.

Wychowała się na wschodzie, urodziła na Białorusi, szkołę średnią skończyła w Rosji. Mając 18 lat postanowiła wyjechać na studia za granicę.
Tańczy od czwartego roku życia. W wieku 10 lat rozpoczęła profesjonalną naukę tańca towarzyskiego w Rosji. W 2003 roku przeprowadziła się na stałe do Polski. Pierwsze lata w Polsce minęły pod znakiem fitnessu, jogi i aerobicu, lecz w roku 2006 jej pasją stał się taniec orientalny.
Uwielbia zarówno klasyczny taniec brzucha (raqs sharqi) jak i jego odmiany, mieszanki przeróżnych styli. Nieustannie się dokształca poszukując nowych inspiracji. W swojej szkole LADY DANCE prowadzi min. zajęcia strip dance, high heels, burleska, lady dance, bollywood. Taniec, zwłaszcza występy i pokazy, dają jej dużo pozytywnej energii. Pragnie "zarazić"  miłością do tańca zarówno dzieci jak i kobiety.

   
 

  

OLA   / RADOSNY MALUCH/ WARSZT. 3-4 latki

Muzyk i filolog, absolwentka UAM w Poznaniu oraz studentka poznańskiej Akademii Muzycznej. Jej pasją i założeniem zawodowym jest wspomaganie rozwoju dzieci poprzez muzykę, ruch i relacje z innymi. Wraz z mężem tworzy nieprzeciętne piosenki, nie tylko dla dzieci.