Newsletter

 

IZA / AFERKA/ HICIORKI/ OCZKO/ LEMONIADA/ PESTKA / LALA

Dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, choreograf dziecięcych zespołów tanecznych, nauczycielka rytmiki i wychowania muzycznego.

W latach 1997-2004 instruktorka zespołów tanecznych KOLOR i wokalnych PRYMA w Białymstoku. Założycielka Tanecznego Stowarzyszenia Młodych Talentów/ B-stok oraz Stowarzyszenia DanceGroup-Taniec Dzieci/Poznań, członek Stowarzyszenia Autorów ZAIKS, autorka wielu kompozycji dla dzieci, dyrektor artystyczny nagrań do pięciu płyt z piosenkami dla dzieci. Wielokrotna uczestniczka warsztatów tanecznych, organizatorka Ogólnopolskiego Meetingu Tańca FLYing DANCEMANIA, wielu koncertów i warsztatów tanecznych, laureatka wielu indywidualnych nagród, min. "Talenty", Nagroda Prezydenta Miasta Białystok, wielokrotnie nagradzana  za choreografię. Wraz z zespołami tanecznymi KOLOR i AFERA zdobyła wiele czołowych nagród na festiwalach i turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.

przykłady choreografii: kliknij 1, kliknij 2,  kliknij 3, kliknij 4, kliknij 5

   

 

MAJA/ EASY  1,2 / HIP HOP / MINI MINI/ URODZINKI

Dyplomowana instruktorka tańca ze specjalnością Hip-Hop.

Wieloletnia tancerka Studia Fresh Poznań oraz grupy eF Machine Marcina Stańczyka. Studentka Uniwersytetu Adama  Mickiewicza, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. Im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu oraz Poznańskiej Szkoły Aktorskiej.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako sześciolatka. Pobierała lekcje u najlepszych choreografów z  Los Angeles, Francji ,Niemiec , jak i z Polski (Tony Czar, Lee Daniels, Tricia Miranda, Tucker Barkley, Marvin Gofin, Niako, Flockey, Candance Brown, Laura Edwards, Jian Pierre-Louis, Batman,Ufo, Lipskee, Justyna Lichacy,Joseph Go,Kapela Marna, Alassane Wat).Wraz z grupą eF Machine osiągnęła wiele sukcesów na festiwalach i turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Kształci się w takich stylach tanecznych jak hip-hop,  locking, popping, house, dancehall, wacking, vogueing.

Obecnie tancerka niezależnej poznańskiej grupy „Keebs Crew”.


   

DOMA/ CAŁKIEM NIEŹLE/ SUSHI /AFERKA

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła ucząc się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej w Poznaniu. Następnie była tancerką  Studia Tańca „Fresh” Ef machine. Obecnie reprezentuje niezależną grupę poznańskich tancerzy, a poza tańcem jest studentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Prawo.

Tańczy od 11 lat i przez ten czas szkoliła się w następujących stylach tanecznych: Taniec Współczesny, Taniec Klasyczny, Hip Hop, Popping, Locking, House, Waacking. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia zdobyte na najważniejszych zawodach w całej Polsce.

Na swoich zajęciach chce przekazać uczestnikom wiedzę praktyczną i teoretyczną, aby zapewnić im wszechstronny rozwój. Jednocześnie pragnie zarażać ludzi dobrą energią i miłością do tańca, oraz pomóc im odnaleźć swój indywidualny styl.

Przykładowe choreografie: kliknij

   

SOFA / HITy / HITy 2/ AFERKA/ HICIORKI/ OCZKO/ LEMONIADA/ NA DWA/ STREET DANCE

Dyplomowana instruktorka tańca.

Tańczy od 14 lat. Swoją przygodę z Hip Hop Dance zaczęła w grupie "Breakdown" pod okiem Iwony Jackowskiej. Przez kolejne 4 lata tancerka Studia "Fresh" eF Machine. Ma na swoim koncie wiele sukcesów indywidualnych i grupowych. Wielokrotnie stawała na podium na najważniejszych zawodach w Polsce: Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Taniec Kontra Taniec. Cały czas kształci się na warsztatach w stylach Hip Hop, House, Popping, Locking, Waacking oraz Voguing u takich nauczycieli jak: Niako, Rabah, Yugson, Kapela, Joseph Go, Salah, Icee, Physs (Francja), Brian Green, Loose Joint, Henry Link, Buddha Stretch (USA), Storm, Batalla, Ukay, OG, Aldo Ardo, Franky Dee (Niemcy), Martha Nab, Nikki (Szwecja), Hiro (Japonia), Marie Kaae (Dania),  Ben Wichert, Tyron Proctor.

Od 8 lat prowadzi cykliczne zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży. Absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Stawia na styl i świadomość tancerza. Na jej zajęciach nie zabraknie ciężkiej pracy, kreatywnego myślenia i zabawy. Skupia się nie tylko na choreografiach, ale również na indywidualnym rozwoju każdego z uczestników. Zachęca do kreowania własnego stylu i pogłębiania wiedzy na temat kultury Hip Hop.

Przykładowe choreografie: kliknij 1, kliknij 2, kliknij 3 

   

ASIA "RUDA"/ ZAMBO/ URODZINKI

Certyfikowany instruktor Zumby, dyplomowany instruktor Fitness, animator urodzinek dla dzieci w studiu RAMPA DANCE.

Zawsze uśmiechnięta, pogodna. Z wielką pasja i zaangażowaniem prowadzi zajęcia, stale doskonali swoje umiejętności.
Zajęcia przez nią prowadzone - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci są dla tych którzy kochają taniec, muzykę i dobrą zabawę. Podczas tych zajęć na pewno każdemu uda się rozładować negatywne emocje. Asia "zaraża" pozytywną energią oraz pasją do tańca i fitnessu.

   
 

 

LENA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 

gimnastyczka, sędzina gimnastyczek, trenerka sekcji gimnastyczek w klubie sportowym ENERGETYK w Poznaniu, instruktor rekreacji ruchowej fitness

Gimnastykę artystyczną zaczęła wyczynowo uprawiać w wieku 6 lat. W Wieku 9 lat odnosiła już liczne sukcesy, min.IV miejsce na Międzynarodowym Turnieju Juniorek Citroen Cup 2000 Czeskie Budiejowice, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju  indywidualnie i drużynowo, I m-ce w układach ze skakanką i obręczą, II m-ce w układzie z piłką/ Holandia,3-krotne mistrzostwo drużynowe.

Przez 3lata prowadzenia zajęć w Klubie Sporotowym EANERGETYK osiągnęła wiele sukcesów ze swoimi zawodniczkami.


   

GOSIA   / JAZZ/ JUST SMILE/ JUST FEELINGS / MINI JS/ JAZZ

Tancerka, instruktor grup średniozaawansowanych. Od wielu lat kształci się w takich stylach jak: jazz, modern, hip hop, house, locking, popping, wacking i vouging.

Pobierała warsztaty u takich tancerzy jak Kasia Kizior, Brian Poniatowski, Ben Wichert (Niemcy), Mikey Disco (USA), Salah Benlemqawanssa (Francja).

Bierze udział w turniejach i zawodach ogólnopolskich wraz z formacją AFERA ON oraz jako solistka zdobywając liczne nagrody na podium.

Swoją przyszłość również wiąże z tańcem.

Filmik kliknij

przykładowe choreografie: kliknij

   
 

KAROLINA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA


Trener II klasy ze specjalizacją z gimnastyki artystycznej, gimnastyczka,sędzina, trenerka sekcji gimnastyki artystycznej w klubie sportowym ENERGETYK w Poznaniu.

Gimnastykę artystyczną zaczęła wyczynowo uprawiać w wieku 5 lat. W Wieku od 11 do 16 roku życia była członkiem kadry narodowej.  Trenowała 12 lat. Na koncie ma takie osiągnięcia jak Drużynowe Vice-Mistrzostwo Polski w roku 1997, Drużynowe Mistrzostwo Polski w roku 1998, 1999, 2000, 2001. Wielokrotnie zajmowała 4,5 i 6 miejsca w Klasyfikacjach Pucharu Polski. W Holandii na Turnieju Międzynarodowym zdobyła złoty medal, II miejsce na Turnieju Międzynarodowym w Pradze/Czechy  oraz I miejsce na Turnieju Międzynarodowym w Pisku/Czechy

Reprezentowała Polskę na Turniejach w Izraelu, Irkucku/Rosja, Belgii, Holandii, Czechach, czy na portugalskiej Maderze.
Przez 7 lat prowadzenia zajęć w Klubie Sportowym ENERGETYK osiągnęła wiele sukcesów ze swoimi zawodniczkami.

   

BASIA / GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA  

 

Tytułowana instruktorka w gimnastyce sportowej, trener kl. II w gimnastyce artystycznej.

Pracę trenera rozpoczęła w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu. Obecnie trenuje gimnastyczki w Szkole Podstawowej nr 6 ze specjalnością gimnastyka artystyczna.
Związana  z Międzyszkolnym Klubem Sportowym Dąbrówka.
 

Zawodniczki Pani Basi osiągają wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej a także międzynarodowej, były  reprezentantkami kraju na najważniejszych imprezach takich jak Mistrzostwa Europy czy Świata.

   
 

 

KARINA  / BALET

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Zawodowa tancerka posiadająca wieloletnie doświadczenie sceniczne. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Na przestrzeni kariery artystycznej występowała w Niemczech, Danii, Francji, Włoszech ,Finlandii ,Austrii.

Doświadczony pedagog w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

Pani Karina jest żywiołową, pełną zapału i pasji oraz poczucia humoru instruktorką.

   
   
   

CYGAN „C-gun” Arent/ BREAK DANCE

Tańcem Break dance (Bboying) zajmuje się od 2005 roku, znany na scenie tego tańca jako C-gun. Reprezentuje znaną i utytułowaną ekipę o nazwie Tabasco Break Rebels. Poprzez ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz stały udział w największych wydarzeniach tanecznych osiągnął wysoki poziom umiejętności. Posiada dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z zakresu tańca, którą uzyskał dzięki uczestnictwu w licznych zawodach w Polsce jak i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Czechach czy Niemczech. Uczestniczył wielokrotnie w warsztatach z najlepszymi tancerzami (Bboys) zarówno z Polski jak i zza granicy. Wciąż doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę dzięki takim Bboys jak Huher -Azizi (Polska), Hefo-Ready to Battle (Polska) czy Focus-Flow Mo Crew (Finlandia). W swoim stylu wykorzystuje wszystkie elementy bboyingu kładąc nacisk na podstawy, nauke trudnych elementów „power move” oraz oryginalność. Zajęcia z C-gun’em to nie tylko trening i nauka tańca, to ciągłe poszerzanie wiedzy na temat bbyingu i całej kultury Hip Hop oraz rozwijanie swojego własnego stylu.

Ważniejsze osiągnięcia:

  • II miejsce - Sami Swoi- Bitwa województw z teamem Lubuskim, Środa Wlkp 2011 r.
  • I miejsce z Tabasco Break Rebels - Bitwa o Grodzisk Wielkopolski 2012r.
  • I miejsce power moves battle - Bitwa o Grodzisk Wielkopolski 2012r.
  • I miejsce z Tabasco Break Rebels - Power Session, Opalenica 2012
  • I miejsce w bboying solo - Bachanaliowy BBoy Jam, Zielona Góra 2012r.
   
 

 

 

  

 KAROLINA  / WARSZTATY TANECZNE 3-4 latki

Wykwalifikowany pedagog z zakresu edukacji przedszkolnej.
Ukończyła Edukację Przedszkolną i Wczesnoszkolną z Wychowaniem Fizycznym.

Największa pasją Karoliny jest taniec szczególnie styl karaibski, jakim jest salsa. Swoje taneczne zainteresowania przenosi na grunt zawodowy pracując w państwowym przedszkolu jako nauczyciel i wychowawca oraz prowadząc dodatkowe zajęcia ruchowe dla dzieci z zakresu gimnastyki ogólnorozwojowej przy muzyce oraz gier i zabaw muzyczno - rytmicznych. Celem jej pracy jest wspieranie harmonijnego rozwoju fizycznego każdego dziecka. W trakcie zabaw zwraca szczególną uwagę na poprawne wykonywanie ćwiczeń tak, aby dbać o prawidłową postawę i rozwój ruchowy dziecka.