Newsletter

 

IZA / AFERKA/ HICIORKI/  EASY 1/ OCZKO/MINI MINI

Dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, choreograf dziecięcych zespołów tanecznych, nauczycielka rytmiki i wychowania muzycznego.

W latach 1997-2004 instruktorka zespołów tanecznych KOLOR i wokalnych PRYMA w Białymstoku. Założycielka Tanecznego Stowarzyszenia Młodych Talentów/ B-stok oraz Stowarzyszenia DanceGroup-Taniec Dzieci/Poznań, członek Stowarzyszenia Autorów ZAIKS, autorka wielu kompozycji dla dzieci, dyrektor artystyczny nagrań do pięciu płyt z piosenkami dla dzieci. Wielokrotna uczestniczka warsztatów tanecznych, organizatorka Ogólnopolskiego Meetingu Tańca FLYing DANCEMANIA, wielu koncertów i warsztatów tanecznych, laureatka wielu indywidualnych nagród, min. "Talenty", Nagroda Prezydenta Miasta Białystok, wielokrotnie nagradzana  za choreografię. Wraz z zespołami tanecznymi KOLOR i AFERA zdobyła wiele czołowych nagród na festiwalach i turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.

   

 

MAJA/ EASY  1,2 / AFERA SUSHI/ HIP HOP / URODZINKI

Dyplomowana instruktorka tańca ze specjalnością Hip-Hop.

Wieloletnia tancerka Studia Fresh Poznań oraz grupy eF Machine Marcina Stańczyka. Studentka Uniwersytetu Adama  Mickiewicza, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. Im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu oraz Poznańskiej Szkoły Aktorskiej.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako sześciolatka. Pobierała lekcje u najlepszych choreografów z  Los Angeles, Francji ,Niemiec , jak i z Polski (Tony Czar, Lee Daniels, Tricia Miranda, Tucker Barkley, Marvin Gofin, Niako, Flockey, Candance Brown, Laura Edwards, Jian Pierre-Louis, Batman,Ufo, Lipskee, Justyna Lichacy,Joseph Go,Kapela Marna, Alassane Wat).Wraz z grupą eF Machine osiągnęła wiele sukcesów na festiwalach i turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Kształci się w takich stylach tanecznych jak hip-hop,  locking, popping, house, dancehall, wacking, vogueing.

Obecnie tancerka niezależnej poznańskiej grupy „Keebs Crew”.


   

ASIA "RUDA"/ ZAMBO/ DANCE AEROBIK/ ZUMBA// URODZINKI

Certyfikowany instruktor Zumby, dyplomowany instruktor Fitness, animator urodzinek dla dzieci w studiu RAMPA DANCE.

Zawsze uśmiechnięta, pogodna. Z wielką pasja i zaangażowaniem prowadzi zajęcia, stale doskonali swoje umiejętności.
Zajęcia przez nią prowadzone - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci są dla tych którzy kochają taniec, muzykę i dobrą zabawę. Podczas tych zajęć na pewno każdemu uda się rozładować negatywne emocje. Asia "zaraża" pozytywną energią oraz pasją do tańca i fitnessu.


  

   
   

SOFA / HITy / AFERA ON

Dyplomowana instruktorka tańca.

Tańczy od 12 lat. Swoją przygodę z Hip Hop Dance zaczęła w grupie "Breakdown" pod okiem Iwony Jackowskiej. Przez kolejne 4 lata tancerka Studia "Fresh" w formacji eF Machine Marcina Stańczyka. Od niedawna reprezentuje niezależną grupę poznańskich tancerzy "Keebs Crew". Ma na swoim koncie wiele sukcesów indywidualnych i grupowych. Wielokrotnie stawała na podium na najważniejszych zawodach w Polsce: Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Taniec Kontra Taniec. Cały czas kształci się na warsztatach w stylach Hip Hop Dance, Popping, House Dance oraz Locking.

Od 5 lat prowadzi cykliczne zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży. Obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Stawia na styl i świadomość tancerza. Na jej zajęciach nie zabraknie ciężkiej pracy, kreatywnego myślenia i zabawy. Skupia się nie tylko na choreografiach, ale również na indywidualnym rozwoju każdego z uczestników. Zachęca do kreowania własnego stylu i pogłębiania wiedzy na temat kultury Hip Hop.

   
 

 

LENA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA/AKROBATYKA

gimnastyczka, sędzina gimnastyczek, trenerka sekcji gimnastyczek w klubie sportowym ENERGETYK w Poznaniu, instruktor rekreacji ruchowej fitness

Gimnastykę artystyczną zaczęła wyczynowo uprawiać w wieku 6 lat. W Wieku 9 lat odnosiła już liczne sukcesy, min.IV miejsce na Międzynarodowym Turnieju Juniorek Citroen Cup 2000 Czeskie Budiejowice, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju  indywidualnie i drużynowo, I m-ce w układach ze skakanką i obręczą, II m-ce w układzie z piłką/ Holandia,3-krotne mistrzostwo drużynowe.

Przez 3lata prowadzenia zajęć w Klubie Sporotowym EANERGETYK osiągnęła wiele sukcesów ze swoimi zawodniczkami.


   

ALINA / BOLLYWOOD/ FITNESS ARABSKI/ LADY STYL/ PILATES DZIECI

 

Wychowała się na wschodzie, urodzona na Białorusi, szkołę średnią skończyła w Rosji. Mając 18 lat postanowiła wyjechać na studia za granicę. Tak zaczęła się jej przygoda w Polsce.
Tańczy od 4 roku życia. Od 10 roku życia trenowala taniec towarzyski w Rosji. W 2003 roku przeprowadziła się na stałe do Polski. Pierwsze lata w Polsce minęły pod znakiem fitnessu, jogi i aerobicu, lecz w roku 2006 serce jej podbił taniec orientalny. Po 2 latach nauki została instruktorką bellydance.
Naucza zarówno klasycznego tańca brzucha (raqs sharqi) jak i jego odmiany, mieszanki przeróżnych styli. Nieustannie się dokształca i poszukuje nowych inspiracji prowadząc zajęcia strip dance, high heels, burleska. Taniec, zwłaszcza występy i pokazy, dają jej dużo pozytywnej energii.

"Pragnę zarazić miłością do tańca inne kobiety. Zapraszam serdecznie na zajęcia!"

   
 

 

KARINA  / BALET

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Zawodowa tancerka posiadająca wieloletnie doświadczenie sceniczne. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Na przestrzeni kariery artystycznej występowała w Niemczech, Danii, Francji, Włoszech ,Finlandii ,Austrii.

Doświadczony pedagog w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

Pani Karina jest żywiołową, pełną zapału i pasji oraz poczucia humoru instruktorką.

   

ASIA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA/AKROBATYKA

 Gimnastykę artystyczną uprawiała przez 13 lat. Była członkinią Kadry Narodowej oraz Kadry Olimpijskiej. W ostatnim etapie swojej kariery sportowej szkoliła się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Gdyni. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Reprezentowała Polskę podczas Mistrzostw Europy, Pucharów Świata oraz wielu turniejów międzynarodowych m.in. w Niemczech, Czechach, Francji, Holandii, Rosji, na Słowacji, w Rumunii, Grecji, Izraelu, Kanadzie, Finlandii, na Węgrzech, w  Bułgarii, Belgii, Wielkiej Brytanii, we Włoszech. W swoim dorobku ma ponad 80 medali. Po zakończeniu kariery gimnastycznej, została reprezentantką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w aerobiku sportowym, zdobywając dwukrotnie tytuł Mistrzyni Poznania oraz Wicemistrzyni Polski Uczelni Wyższych.

Jako instruktor gimnastyki pracowała z dziećmi w Klubie Sportowym Energetyk, MKS Dąbrówka oraz w prywatnych szkołach tańca w Poznaniu.

   
 

 

 

OLGA "ALL JAH" / JAZZ

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu/ technika tańca klasycznego, ludowego, charakterystycznego, jazzu i tańca współczesnego. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Swoje umiejętności prezentowała niejednokrotnie na scenach Teatru Wielkiego i Filharmonii Poznańskiej. Po ukońćzeniu szkoły postawiła na bardziej nowoczesne formy tańca i dołączyła do grupy Fresh, gdzie trenowała hip hop, new style, house, locking, popping, crump, wacking, modern jazz, który stał się jej największą pasją. Umiejętności w zakresie tańca wspołczesnego doskonaliła na licznych warsztatach ze specjalistami. Jeszcze w Szkole Baletowej rozpoczęła współpracę z Orkiestrą Miasta Poznania, w której tańczy do dziś jako mażoretka. Pracowała także w Grecji jako choreograf animatorów, gdzie prowadziła codziennie lekcje tańca brzucha i tworzyła choreografie do takich miuzikali, jak Grease, Mamma mia, Zorro czy Moulin Rouge.
Należy do Sekcji Aerobiku Sportowego UAMu. Na swoim koncie ma tytuł Mistrzyni Wielkopolski w Aerobiku Rekreacyjnym.
 

Olga jest zawsze uśmiechnięta, ale też dość ekstrawagancka, co daje się odczuć w jej choreografiach tańca współczesnego. Ponad wszystko ceni sobie oryginalność i unikanie schematów W swojej twórczości szuka rozwiązań, po które nikt jeszcze nie sięgnął.  
   
 

KUBIK / BREAK DANCE

Znany na scenie bboyingu jako Kubik, reprezentujący międzynarodową grupę Sinior Skład Family. Zajmuje się bboyingiem od 7 lat, aktywnie biorąc udział w największych wydarzeniach tanecznych w Polsce oraz za granicą. Ciągle poszerza swoją wiedzę na temat tańca oraz całej kultury hip hop dzięki takim ludziom jak np. Alien Ness (USA), Flea Rock (USA) czy Focus (Finlandia). Jedne z jego większych osiągnięć to m.in. 1 miejsce solo „My Favorite Beats” (Siedlce) 2009, 1 miejsce „Castle East Side Jam” (Spremberg) 2009, 1 miejsce solo „Rockin Champ” (Praga) 2010. Został zaproszony na imprezę „Over The Top” skupiającą najlepszych tancerzy z Polski.

Na swoich zajęciach kładzie największy nacisk na naukę podstaw, prawidłowe ich wykonywanie, jednocześnie nie zamykając tancerza.
Zajęcia z Kubikiem to nie tylko lekcje tańca, to również możliwość poszerzenia swojej wiedzy o historii tego stylu oraz całej kulturze hip hop.

   
   

CYGAN „C-gun” Arent/ BREAK DANCE

Tańcem Break dance (Bboying) zajmuje się od 2005 roku, znany na scenie tego tańca jako C-gun. Reprezentuje znaną i utytułowaną ekipę o nazwie Tabasco Break Rebels. Poprzez ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz stały udział w największych wydarzeniach tanecznych osiągnął wysoki poziom umiejętności. Posiada dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z zakresu tańca, którą uzyskał dzięki uczestnictwu w licznych zawodach w Polsce jak i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Czechach czy Niemczech. Uczestniczył wielokrotnie w warsztatach z najlepszymi tancerzami (Bboys) zarówno z Polski jak i zza granicy. Wciąż doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę dzięki takim Bboys jak Huher -Azizi (Polska), Hefo-Ready to Battle (Polska) czy Focus-Flow Mo Crew (Finlandia). W swoim stylu wykorzystuje wszystkie elementy bboyingu kładąc nacisk na podstawy, nauke trudnych elementów „power move” oraz oryginalność. Zajęcia z C-gun’em to nie tylko trening i nauka tańca, to ciągłe poszerzanie wiedzy na temat bbyingu i całej kultury Hip Hop oraz rozwijanie swojego własnego stylu.

Ważniejsze osiągnięcia:

  • II miejsce - Sami Swoi- Bitwa województw z teamem Lubuskim, Środa Wlkp 2011 r.
  • I miejsce z Tabasco Break Rebels - Bitwa o Grodzisk Wielkopolski 2012r.
  • I miejsce power moves battle - Bitwa o Grodzisk Wielkopolski 2012r.
  • I miejsce z Tabasco Break Rebels - Power Session, Opalenica 2012
  • I miejsce w bboying solo - Bachanaliowy BBoy Jam, Zielona Góra 2012r.
   
 

DOMINIKA / AFERKA 2/ JAZZ

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła ucząc się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej w Poznaniu. Następnie była tancerką i instruktorką Studia Tańca „Fresh”, oraz należała do grupy „Ef machine”. Obecnie reprezentuje niezależną grupę poznańskich tancerzy, a poza tańcem jest studentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Prawo.

Tańczy od 10 lat i przez ten czas szkoliła się w następujących stylach tanecznych: Taniec Współczesny, Taniec Klasyczny, Hip Hop, Popping, Locking, House, Waacking. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia zdobyte na najważniejszych zawodach w całej Polsce.

Na swoich zajęciach chce przekazać uczestnikom wiedzę praktyczną i teoretyczną, aby zapewnić im wszechstronny rozwój. Jednocześnie pragnie zarażać ludzi dobrą energią i miłością do tańca, oraz pomóc im odnaleźć swój indywidualny styl.

   
 

RENATA / PILATES/ TRENING FUNKCJONALNY

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa,z wykształcenia mgr socjologii, specjalizacja: problemy społeczne.

Kwalifikowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością: fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Posiada tutuły Instruktora Pilatesu I i II,  Instruktora Rekreacji Ruchowej – Ćwiczenia Psychofizyczne - Joga oraz Instruktora Zumby.

Na codzień prowadzi takie zajęcia jak: streaching, pilates, joga, zumba, zumbatomic oraz joga dla dzieci i zajęcia typu Tae-bo.

Fitness jest jej pasją i sposobem na życie, dlatego każdą wolną chwilę spędza na treningach.   Bierze udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

W prowadzeniu zajęć kieruje się poprawną techniką wykonania ćwiczeń i metodyką. Podczas zajęć wzmacniających „wyciska jak cytrynę” swoich podopiecznych, natomiast na pilatesie pilnuje, aby każdy centymetr ciała został rozciągnięty, na zumbie zaraża swoim entuzjazmem oraz pasją do tańca, na zajęciach jogi odpręża, uczy wsłuchiwać się w swoje ciało i próbuje je zregenerować, aby nabrało sił i witalności (Joga jest balsamem dla ciała).

"Ważne jest dla mnie, aby każdy uczestnik wyszedł z moich zajęć zadowolony. W uczestnikach najbardziej cenię otwartość na nowe pomysły, dystans do siebie oraz upór w pokonywaniu własnych słabości".

 

 

"BESTIA" PRZEMEK / EASY 2 LOCKING/ AFERA SUSHI

Tancerz, choreograf, bardzo energetyczny instruktor tańca, sędzia turniejowy, finalista "Hip Hop International″, jeden z czołowych lockerów Polski.

Z listy wielu osiągnięć tanecznych można wymienić: tytuł Vice Mistrza Polski w tańcu locking, 1 miejsce Underground Locking Session Gdańsk, 2 miejsce Black Street w Koszalinie, finał The Styles Crash, 1 miejsce Flow Battle, finał Funk You Hard, finał Funk All! 4 oraz udział w zawodach 1st Euro Locking Summit w Mannheim.

Wiedzę o tańcu czerpał od inicjatorów takich stylów jak locking, popping, bboying, waacking / vogueing, hiphop i house. Szkolił się u takich lock'erów jak: Greg Campbellock Jr., Sugar Pop,Tony Gogo, OG Skeeter Rabbit, Gemini, Jo Dance, Brian Green, Junior, Phaze-T, Storm, Jr Boogaloo, Mr. Wiggles, Poppin Pete, Joseph Go, Artchie Burnett, Peggy Kubbler, Adolfo Shaba Doo Quinones. 

 

 

  

OLA   / RADOSNY MALUCH/ WARSZT. 3-4 latki

Muzyk i filolog, absolwentka UAM w Poznaniu oraz studentka poznańskiej Akademii Muzycznej. Jej pasją i założeniem zawodowym jest wspomaganie rozwoju dzieci poprzez muzykę, ruch i relacje z innymi. Wraz z mężem tworzy nieprzeciętne piosenki, nie tylko dla dzieci.
   
 

MAGDA / STREET DANCE SHOW  

 

Z tańcem i Sportem związana jest od dzieciństwa. Przygodę tę zaczęła w wieku 8 lat. Na swoim koncie posiada wiele doświadczeń oraz sukcesów tanecznych. Wiedze i umiejętności nieustannie udoskonala poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach, konwencjach tanecznych i fitnessowych w Polsce i za granicą. Dzięki swojej wieloletniej pracy wypracowała sobie stanowisko instruktora tańca oraz fitnessu.

Zafascynowana pracą z młodymi tancerzami stara się zarazić innych swoją energią i miłością do tańca podczas zajęć . Muzyka jest jej nieodłącznym partnerem, kluczem do inspiracji oraz relaksu.

   

MARCIN / CAPOEIRA

Marcin Kita – rozpoczął treningi Capoeira w listopadzie 2000 roku w Będzinie u graduado Cigano. Po rozpadzie tej sekcji zaczął trenować pod okiem inst. Frances w Katowicach, a później kontynuował treningi w swoim rodzinnym mieście Sosnowcu, pod okiem inst. Biscoito i Forminga. Najdłużej trenował w Sosnowcu pod okiem inst. Biscoito. W roku 2005 uczestniczy w największych warsztatach Capoeira w Europie (Bilbao Hiszpania). Dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Capoeira w Ustce w 2006 i 2007 roku. W 2008 roku uzyskał stopień Monitora podczas Estrer Meeting. Prowadzi dwie sekcje capoeira w Myszkowie i Poznaniu, gdzie obecnie mieszka. Uczestnik wielu warsztatów prowadzonych przez brazylijskich mistrzów na terenie Polski(Katowice, Warszawa, Kraków, Gdynia, Wrocław, Częstochowa, Poznań, Gniezno, Ustka itp. Oraz poza granicami kraju (Niemcy, Czechy, Austria, Hiszpania, Brazylia). W 2010 i 2012 roku odbył 6 tygodniową podróż do Brazylii w ramach podnoszenia kwalifikacji oraz poznania kultury Brazylijskiej. Trenował w Centro de Treinamento w Belo Horizonte MG i Sao Paulo SP, uczestnik warsztatów w Goiania oraz Sete Lagos MG. W 2011 roku odbył szkolenie zrealizowane przez Centrum Sportowe Capoeira w Sosnowcu pt.: „Monitorowanie oraz trening motoryki podstawowej w ramach prewencji stanów przeciążeniowych w sportach walki”.  Od 2009 r równolegle trenuje brazylijskie jiu-jitsu. Obecnie posiada pas niebieski z dwoma belkami. Uczęszczał również na treningi Muay Thai. Posiada licencję instruktora samoobrony wydaną przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu.

W kwietniu 2011 otrzymał stopień graduado podczas Easter Meeting w Hamburgu. W 2013r podczas International Encontro da Pascoa w Hamburgu otrzymuje promocję na stopień estagario  instrutor od mestre Nem