Newsletter

 

IZA / AFERKA/ HICIORKI/ OCZKO/ LEMONIADA/ LALA

Dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, choreograf dziecięcych zespołów tanecznych, nauczycielka rytmiki i wychowania muzycznego.

W latach 1997-2004 instruktorka zespołów tanecznych KOLOR i wokalnych PRYMA w Białymstoku. Założycielka Tanecznego Stowarzyszenia Młodych Talentów/ B-stok oraz Stowarzyszenia DanceGroup-Taniec Dzieci/Poznań, członek Stowarzyszenia Autorów ZAIKS, autorka wielu kompozycji dla dzieci, dyrektor artystyczny nagrań do pięciu płyt z piosenkami dla dzieci. Wielokrotna uczestniczka warsztatów tanecznych, organizatorka Ogólnopolskiego Meetingu Tańca FLYing DANCEMANIA, wielu koncertów i warsztatów tanecznych, laureatka wielu indywidualnych nagród, min. "Talenty", Nagroda Prezydenta Miasta Białystok, wielokrotnie nagradzana  za choreografię. Wraz z zespołami tanecznymi KOLOR i AFERA zdobyła wiele czołowych nagród na festiwalach i turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.

   

 

MAJA/ EASY  1,2 / HIP HOP / MINI MINI/ URODZINKI

Dyplomowana instruktorka tańca ze specjalnością Hip-Hop.

Wieloletnia tancerka Studia Fresh Poznań oraz grupy eF Machine Marcina Stańczyka. Studentka Uniwersytetu Adama  Mickiewicza, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. Im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu oraz Poznańskiej Szkoły Aktorskiej.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako sześciolatka. Pobierała lekcje u najlepszych choreografów z  Los Angeles, Francji ,Niemiec , jak i z Polski (Tony Czar, Lee Daniels, Tricia Miranda, Tucker Barkley, Marvin Gofin, Niako, Flockey, Candance Brown, Laura Edwards, Jian Pierre-Louis, Batman,Ufo, Lipskee, Justyna Lichacy,Joseph Go,Kapela Marna, Alassane Wat).Wraz z grupą eF Machine osiągnęła wiele sukcesów na festiwalach i turniejach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Kształci się w takich stylach tanecznych jak hip-hop,  locking, popping, house, dancehall, wacking, vogueing.

Obecnie tancerka niezależnej poznańskiej grupy „Keebs Crew”.


   

DOMINIKA / CAŁKIEM NIEŹLE/ SUSHI

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła ucząc się w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej w Poznaniu. Następnie była tancerką i instruktorką Studia Tańca „Fresh”, oraz należała do grupy „Ef machine”. Obecnie reprezentuje niezależną grupę poznańskich tancerzy, a poza tańcem jest studentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Prawo.

Tańczy od 10 lat i przez ten czas szkoliła się w następujących stylach tanecznych: Taniec Współczesny, Taniec Klasyczny, Hip Hop, Popping, Locking, House, Waacking. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia zdobyte na najważniejszych zawodach w całej Polsce.

Na swoich zajęciach chce przekazać uczestnikom wiedzę praktyczną i teoretyczną, aby zapewnić im wszechstronny rozwój. Jednocześnie pragnie zarażać ludzi dobrą energią i miłością do tańca, oraz pomóc im odnaleźć swój indywidualny styl.

   

SOFA / HITy / AFERKA/ HICIORKI/ PESTKA/ GRUPY OTWARTE

Dyplomowana instruktorka tańca.

Tańczy od 12 lat. Swoją przygodę z Hip Hop Dance zaczęła w grupie "Breakdown" pod okiem Iwony Jackowskiej. Przez kolejne 4 lata tancerka Studia "Fresh" w formacji eF Machine Marcina Stańczyka. Od niedawna reprezentuje niezależną grupę poznańskich tancerzy "Keebs Crew". Ma na swoim koncie wiele sukcesów indywidualnych i grupowych. Wielokrotnie stawała na podium na najważniejszych zawodach w Polsce: Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Taniec Kontra Taniec. Cały czas kształci się na warsztatach w stylach Hip Hop Dance, Popping, House Dance oraz Locking.

Od 5 lat prowadzi cykliczne zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży. Obecnie studentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Stawia na styl i świadomość tancerza. Na jej zajęciach nie zabraknie ciężkiej pracy, kreatywnego myślenia i zabawy. Skupia się nie tylko na choreografiach, ale również na indywidualnym rozwoju każdego z uczestników. Zachęca do kreowania własnego stylu i pogłębiania wiedzy na temat kultury Hip Hop.

  

   

ASIA "RUDA"/ ZAMBO/ URODZINKI

Certyfikowany instruktor Zumby, dyplomowany instruktor Fitness, animator urodzinek dla dzieci w studiu RAMPA DANCE.

Zawsze uśmiechnięta, pogodna. Z wielką pasja i zaangażowaniem prowadzi zajęcia, stale doskonali swoje umiejętności.
Zajęcia przez nią prowadzone - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci są dla tych którzy kochają taniec, muzykę i dobrą zabawę. Podczas tych zajęć na pewno każdemu uda się rozładować negatywne emocje. Asia "zaraża" pozytywną energią oraz pasją do tańca i fitnessu.

   
 

 

LENA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 

gimnastyczka, sędzina gimnastyczek, trenerka sekcji gimnastyczek w klubie sportowym ENERGETYK w Poznaniu, instruktor rekreacji ruchowej fitness

Gimnastykę artystyczną zaczęła wyczynowo uprawiać w wieku 6 lat. W Wieku 9 lat odnosiła już liczne sukcesy, min.IV miejsce na Międzynarodowym Turnieju Juniorek Citroen Cup 2000 Czeskie Budiejowice, II miejsce na Międzynarodowym Turnieju  indywidualnie i drużynowo, I m-ce w układach ze skakanką i obręczą, II m-ce w układzie z piłką/ Holandia,3-krotne mistrzostwo drużynowe.

Przez 3lata prowadzenia zajęć w Klubie Sporotowym EANERGETYK osiągnęła wiele sukcesów ze swoimi zawodniczkami.


   

GOSIA   / JAZZ/ JUST SMILE

Tancerka, instruktor grup średniozaawansowanych. Od wielu lat kształci się w takich stylach jak: jazz, modern, hip hop, house, locking, popping, wacking i vouging.

Pobierała warsztaty u takich tancerzy jak Kasia Kizior, Brian Poniatowski, Ben Wichert (Niemcy), Mikey Disco (USA), Salah Benlemqawanssa (Francja).

Bierze udział w turniejach i zawodach ogólnopolskich wraz z formacją AFERA ON oraz jako solistka zdobywając liczne nagrody na podium.

Swoją przyszłość również wiąże z tańcem.

Filmik kliknij

   
 

KAROLINA /GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA


Trener II klasy ze specjalizacją z gimnastyki artystycznej, gimnastyczka,sędzina, trenerka sekcji gimnastyki artystycznej w klubie sportowym ENERGETYK w Poznaniu.

Gimnastykę artystyczną zaczęła wyczynowo uprawiać w wieku 5 lat. W Wieku od 11 do 16 roku życia była członkiem kadry narodowej.  Trenowała 12 lat. Na koncie ma takie osiągnięcia jak Drużynowe Vice-Mistrzostwo Polski w roku 1997, Drużynowe Mistrzostwo Polski w roku 1998, 1999, 2000, 2001. Wielokrotnie zajmowała 4,5 i 6 miejsca w Klasyfikacjach Pucharu Polski. W Holandii na Turnieju Międzynarodowym zdobyła złoty medal, II miejsce na Turnieju Międzynarodowym w Pradze/Czechy  oraz I miejsce na Turnieju Międzynarodowym w Pisku/Czechy

Reprezentowała Polskę na Turniejach w Izraelu, Irkucku/Rosja, Belgii, Holandii, Czechach, czy na portugalskiej Maderze.
Przez 7 lat prowadzenia zajęć w Klubie Sportowym ENERGETYK osiągnęła wiele sukcesów ze swoimi zawodniczkami.

   

BASIA / GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA  

 

Tytułowana instruktorka w gimnastyce sportowej, trener kl. II w gimnastyce artystycznej.

Pracę trenera rozpoczęła w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu. Obecnie trenuje gimnastyczki w Szkole Podstawowej nr 6 ze specjalnością gimnastyka artystyczna.
Związana  z Międzyszkolnym Klubem Sportowym Dąbrówka.
 

Zawodniczki Pani Basi osiągają wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej a także międzynarodowej, były  reprezentantkami kraju na najważniejszych imprezach takich jak Mistrzostwa Europy czy Świata.

   
 

 

KARINA  / BALET

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Zawodowa tancerka posiadająca wieloletnie doświadczenie sceniczne. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Na przestrzeni kariery artystycznej występowała w Niemczech, Danii, Francji, Włoszech ,Finlandii ,Austrii.

Doświadczony pedagog w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

Pani Karina jest żywiołową, pełną zapału i pasji oraz poczucia humoru instruktorką.

   
 

 

 

PATRYK / WSPÓŁCZESNY

Swoją taneczną drogę rozpoczął od Teatru Tańca Arabesque’a II w Bydgoszczy, gdzie szkolił swój warsztat z takich technik jak taniec współczesny, improwizacja i taniec klasyczny pod okiem Beaty Rewolińskiej. Wraz z zespołem zdobył liczne narody i wyróżnienia  na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach oraz festiwalach tanecznych.

Obecnie jest tancerzem Teatru Tańca Fleks Step w Poznaniu prowadzonego przez Ewę Sobiak oraz studentem wydziału tańca na Dance And Body Studies w Poznaniu. W tańcu stawia na lekkość i technikę, podkreśla fizyczność i elastyczność ludzkiego ciała. Punktem wyjścia jest improwizacja pozwalająca na indywidualne ukazanie ruchu.

 
   
   

CYGAN „C-gun” Arent/ BREAK DANCE

Tańcem Break dance (Bboying) zajmuje się od 2005 roku, znany na scenie tego tańca jako C-gun. Reprezentuje znaną i utytułowaną ekipę o nazwie Tabasco Break Rebels. Poprzez ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz stały udział w największych wydarzeniach tanecznych osiągnął wysoki poziom umiejętności. Posiada dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z zakresu tańca, którą uzyskał dzięki uczestnictwu w licznych zawodach w Polsce jak i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Czechach czy Niemczech. Uczestniczył wielokrotnie w warsztatach z najlepszymi tancerzami (Bboys) zarówno z Polski jak i zza granicy. Wciąż doskonali swoje umiejętności i zdobywa wiedzę dzięki takim Bboys jak Huher -Azizi (Polska), Hefo-Ready to Battle (Polska) czy Focus-Flow Mo Crew (Finlandia). W swoim stylu wykorzystuje wszystkie elementy bboyingu kładąc nacisk na podstawy, nauke trudnych elementów „power move” oraz oryginalność. Zajęcia z C-gun’em to nie tylko trening i nauka tańca, to ciągłe poszerzanie wiedzy na temat bbyingu i całej kultury Hip Hop oraz rozwijanie swojego własnego stylu.

Ważniejsze osiągnięcia:

  • II miejsce - Sami Swoi- Bitwa województw z teamem Lubuskim, Środa Wlkp 2011 r.
  • I miejsce z Tabasco Break Rebels - Bitwa o Grodzisk Wielkopolski 2012r.
  • I miejsce power moves battle - Bitwa o Grodzisk Wielkopolski 2012r.
  • I miejsce z Tabasco Break Rebels - Power Session, Opalenica 2012
  • I miejsce w bboying solo - Bachanaliowy BBoy Jam, Zielona Góra 2012r.
   
 

LILA / DANCEHALL

Tancerka, choreograf, instruktor oraz założycielka wraz z Agatą Rzepką grupy So Fresh. Z dancehallem związana już od 7 lat. Podwójnie koronowana jako Vice Dancehall Queen Polski 2009 & 2011, zwyciężczyni Dancehall Clash w Warszawie oraz zdobywczyni 3 miejsca na Antykings Dancehall Queen Contest. Wielokrotnie zasiadała jako członek jury w dancehallowych contestach. Tańczyła na koncertach Sean Paul, East West Rockers, Bob One, na pokazie z Shishą w Dortmundzie jak również w klipie Kamila Bednarka "Dancehall Queen". Wzięła udział w międzynarodowym projekcie tanecznym o historii dancehallu wraz ze Swaggi Maggi i Mad Mikiem. Razem z Agatą zajeła 2 miejsce na Preselekcjach do Dancehall International 2x2 w Katowicach, a So Freshowa formacją zgarnęła 1 miejsce na Dancehall Challenge w Gdańsku. 
Za sobą ma podróż na Jamajkę, gdzie wzięła udział w warsztatach z najlepszymi tancerzami dancehallu, a nawet zagościła w jamajskiej telewizji, w programie Magnum Kings & Queens of Dancehall. Końcem sierpnia po raz drugi poleciała na Jamajkę i prawie miesięczny pobyt pozwoli jej na jeszcze głębsze poznanie kultury i szlifowanie swojego warsztatu pod okiem najlepszych. Została zaakceptowana przez jamajską społeczność, która doceniła jej wszechstronność oraz niepowtarzalny styl i attitude. Można ją zobaczyć w teledysku Richiego Stephensa „Everybody Dance” oraz I-Octane’a „Hot Spot”. 
Ukończyła poznański AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja, a pracę magisterską poświęciła kulturze dancehallu.  
W taniec wkłada całą swoją energię oraz zaangażowanie, ponieważ dancehall to nie tylko jej pasja ale też styl życia. Uwielbia zarażać tą pasją innych. Jej zajęcia są pełne energii i jamajskiego feelingu !
 

 

 

  

 KAROLINA  / WARSZTATY TANECZNE 3-4 latki

Wykwalifikowany pedagog z zakresu edukacji przedszkolnej.
Ukończyła Edukację Przedszkolną i Wczesnoszkolną z Wychowaniem Fizycznym.

Największa pasją Karoliny jest taniec szczególnie styl karaibski, jakim jest salsa. Swoje taneczne zainteresowania przenosi na grunt zawodowy pracując w państwowym przedszkolu jako nauczyciel i wychowawca oraz prowadząc dodatkowe zajęcia ruchowe dla dzieci z zakresu gimnastyki ogólnorozwojowej przy muzyce oraz gier i zabaw muzyczno - rytmicznych. Celem jej pracy jest wspieranie harmonijnego rozwoju fizycznego każdego dziecka. W trakcie zabaw zwraca szczególną uwagę na poprawne wykonywanie ćwiczeń tak, aby dbać o prawidłową postawę i rozwój ruchowy dziecka.